0%

TARİHÇE

 • 0

  Kuruluş

 • 0

  Kapalı Alan

 • 0

  Profesyonel Kadro

 • 0+

  Tamamlanan Proje

KABSAN ELEKTRONİK

Kuruluş amacı olarak faaliyetlerine savunma sanayisinin ihtiyaçları doğrultusunda kablaj üretimi ile başlayan KABSAN ELEKTRONİK, teknolojiyi sürekli takip eden ve yeniliklere açık olan dinamik kadrosu ile günümüzde hem savunma hem de elektronik sanayi alanında faaliyetlerine devam etmektedir.

Bir Tel, Sonsuz Nefer...

Kabsan Elektronik adıyla yaklaşık 26 yıl önce,1993 yılında ANKARA’da kuruluşumuzu gerçekleştirdik ve toplam 3000 m2’lik kapalı alanlarımızda faaliyetlerimizi kurumsal değerlerimize bağlı kalarak sürdürüyoruz.

Kuruluş amaçlarımızdan biri olan; öncelikle savunma sanayisinin ihtiyaçlarını gözeterek yürüttüğümüz ve kablaj üretimi ile başlayan üretim faaliyetlerimizi bugün; tasarım, üretim ve montaj tesislerimizde; askeri standartlarla uyumlu, elektronik alanındaki teknolojik yeniliklerle gelişkin bir perspektifte çeşitlendirmeye devam ediyoruz.

Sektöre Değer Katan Bireyler...

Kadromuzu öncelikle; alanında donanımlı, kurumsal değerlerimizin bilinciyle ve titizlikle çalışan, hem savunma hem de elektronik sanayi alanında sektöre değer katan bireylerle geliştirmeye devam ediyoruz.

Savunma Sanayisinin Dev Firmalarına Destek Sağlıyoruz...

Bir diğer yandan;ASELSAN’ın stratejik ortağıyız ve ülkemizin savunma sanayisinin gelişimine katkı sağlayan dev firmalar için kablaj, elektromekanik üretimi ve tasarımı konularında destek vermeye devam ediyoruz. Bu çerçevede oluşturduğumuz; kendi alanlarında uzman mühendis, tekniker ve teknisyenlerden oluşan yaklaşık 200 kişilik profesyonel bir kadroyla, savunma sanayisinin ihtiyaçlarını karşılamaktan büyük kıvanç duyuyoruz.

Kabsan Elektronik Olarak Biz;

Günün teknoloji standartlarıyla uyumlu makine/ekipman parkına, 

ISO9001:2015 ve AS9100 REV D’ye göre hazırlanmış kalite yönetim sistemi, tesis güvenlik belgesine,

Yan sanayi olmanın gereklerini yerine getirmenin bilincine,

Faaliyetlerimizi ciddiyetle yürüten bir yönetim anlayışı ile birlikte,ana sanayiye hizmet ve desteklerimizi sürdürme azmi ve gayretine sahibiz…

Bilgi Güvenliği Politikası

Bilgi güvenliğinin sağlanması Kabsan firması için önemlidir. Bu sebepten ötürü Kabsan bilgilerinin ve bilgi sistemlerinin gizliliğinin, bütünlüğünün ve kullanılabilirliğinin sağlanmasını taahüt eder. Mevcut ve oluşabilecek riskleri yöneterek bilgi güvenliğini sürekli olarak iyileştirmeyi, geliştirmeyi ve gözden geçirmeyi taahüt eder.

Gültekin KARATOKUŞ

Genel Müdür

This post is also available in: İngilizce