0%

 

Büyük Projelerin Tecrübeli Ortağıyız

Savunma Sanayi Sektöründe kazandığımız 26 yıllık deneyimin kattığı güçle; alanında uzman kadromuz, yerli ve milli projelerde rol oynama azmimiz ve öncelik verdiğimiz kalite değerlerimiz ışığında önemli projelerin çözüm ortağı olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.
Bu kapsamda kara/zırhlı araçlar alanında geliştirilen bir çok projenin kablo takımlarının üretimi, elektromekanik montajları ve tasarımlarını KABSAN tesislerinde titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Denizcilik Alanında Daha Büyük Hizmetler

Milli Gemi Projesinde (MİLGEM) elde ettiğimiz tecrübe ve başarıyı Denizaltı Savunma Harbi (DSH) projesine aktarmaya hazırlanıyoruz. Bu çerçevede KABSAN Elektronik olarak, önümüzdeki dönemde de denizcilik projelerinde daha çok yer almayı ve bu sektöre daha büyük hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

Hedeflerimizi Yüksek Değerler Kattık

26 yıl boyunca kara/zırhlı araçlar platformunda kazandığımız deneyimi havacılık platformundaki projelere de aktarmaya hazırlanıyoruz. Bu büyük bir birikimin kazanımlarıyla hedefimizi yükselttik AS 9100 Havacılık ve Uzay Kalite Belgesi’ni alarak ve bu yeni yolculuğun ilk adımlarını atmış bulunmaktayız.

This post is also available in: İngilizce